آفتابگیر تبلیغاتی-کاربرد آفتابگیر تبلیغاتی

آفتابگیر تبلیغاتی-کاربرد آفتابگیر تبلیغاتی

آفتابگیر تبلیغاتی-کاربرد آفتابگیر تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی از دیر باز در همه زمینه ها آفتابگیر تبلیغاتی-کاربرد آفتابگیر تبلیغاتی کاربردی فراوان داشته اشت وقتی که  حرف از تبلیغات به میان می آید اولین چیزی که به ذهن شما می آید شناخته شدن است وقتی شما تبلیغاتی برای کسب کارتان انجام میدهید در همه زمینه ها دیده می شوید مخصوصا در حوضه فروش محصولات خود.از انواع مختلف تبلیغات مهم ترین و ارزانترین هدایای تبلیغاتی است.این هدایای به بخش های مختلفی تقسیم میشود که پر کاربردترین آن میتوان به آفتابگیر تبلیغاتی اشاره نمود این وسیله کاربردی با قیمت بسیار ارزان و با کیفیت میتواند برند یا لوگوی شرکت را در معرض دید عموم قرار دهد.

آفتابگیر تبلیغاتی-کاربرد آفتابگیر تبلیغاتی
از مهم ترین هدایای تبلیغاتی آفتابگیر شیشه جلو تبلیغاتی میباشد

آفتابگیر تبلیغاتی ماشین چه کاربردی دارد

همان طور که میدانید که از اسم آن پیداست آفتابگیر بر روی شیشه جلو خودرو نصب میشود و با قرار گرفتن بر روی شیشه اتومبیل برند یا نماد کسب کارتان را مانند یک تابلوی بزرگ معرض دید عموم قرار میدهد.یکی دیگر از کاربردهای آفتابگیر تبلیغاتی قابلیت چاپ است این روزها با پیشرفت در حوضه چاپ میتوان روی همه وسیله ای بزرگ و کوچک چاپ بزنیم یکی از این وسایل آفتابگیر است که با دستگاه سیلک انجام میشود این دستگاه با قالب مربعی شکل بر روی میزی بزرگ قرار دارد در داخل این قالب رنگ ریخته میشود و با استفاده از کاردک یا قلتک رنگ بر روی طرح کشیده و آفتابگیر چاپ میشود.ماندگاری بالای چاپ میتواند یکی دیگر از مزیت این وسیله کاربردی باشد می تواند کیفیت چاپ سایبان شیشه جلو اتومبیل باید طوری باشد تا در مقابل تابش مستقیم نور و گرمای زیاد مخصوصا در فصل گرما استقامت کافی داشته باشد.

فرق آفتابگیر کرکره ای و آفتابگیر دایره ای

در هر حالتی کارایی این دو محصول شبیه به هم هستند ولی در عمل فرق زیادی دارند.آفتابگیر کرکره ای به صورت پرده از بالا به پایین می آید و به صورت خودکار عمل میکند در این مدل شما میتوانید هر جای دلخواه از پنجره نصب کنید و محدودیت ندارید.ولی در مدل آفتابگیر دایره ای فقط برای شیشه های جلو کاربرد دارد و دیگر قسمت های پنجره نمیتوانید نصب نمایید.کیفیت پارچه آفتابگیر شیشه جلو به نصبت از سایبان کرکره ای بیشتر میباشد.

آفتابگیر تبلیغاتی ماشین و مزیت خرید آفتابگیر

قیمت بسیار ارزان آن میتوان اشاره نمود که با کمترین هرینه میتوانید بالاترین تبلیغات در حوضه کسب کارتان انجام دهید.در بحث قیمت آفتابگیر تبلیغاتی خودرو یکی از ارزان ترین محصولات در بین هدایای تبلیغاتی به حساب می آید وقتی قیمت یک محصول پایین باشد قدرت خرید بیشتری و تعداد کار بیشتری سفارش میدهید و به این صورت می توانید به تعداد دلخواه آفتابگیر سفارش دهید با کمترین قیمت و بالا ترین کیفیت.

طول عمر و ماندگاری بالای آفتابگیر نسبت به دیگر محصولات هدایای تبلیغاتی

آفتابگیر عمده ماشین-خرید آفتابگیر ماشین در تهران
آفتابگیر تبلیغاتی-کاربرد آفتابگیر تبلیغاتی

قیمت بسیار ارزان آفتابگیر تبلیغاتی چیست.

باید به قیمت مناسب این محصول نیز اشاره کنیم. برخلاف تصور بسیاری از کاربران، قیمت این محصولات به‌هیچ‌ وجه زیاد نیست. در گذشته به دلیل نبودن مواد اولیه موردنیاز این محصولات از خارج کشور وارد می‌شدند و به همین دلیل هزینه خریداری آن‌ها کمی بالا بود. امروزه این مشکل به طور کامل برطرف شده است و کاربران عزیز می‌توانند نسبت به خریداری این محصولات اقدام کنند.قیمت این آفتابگیر های دایره ای ماشین از بقیه محصولات تبلیغاتی بسیار ارزان تر میباشد همین امر باعث میشود که طرفداران بیشتری سمت این هدیه تبلیغاتی ارزان و کاربردی سوق پیدا کنند.تفاوتی ندارد دارای چه خودروی خاصی هستید و سایز آفتابگیر تبلیغاتی ماشین مدنظر شما چقدر است؛ زیرا درهرصورت می‌توانیم این اطمینان خاطر را به شما عزیزان ارائه دهیم که با پرداخت کم‌ترین هزینه ممکن امکان خریداری این محصولات برای شما وجود دارد.

آفتابگیر خودرو چه مدلهایی دارد

آفتابگیر خودرو تنوع زیادی دارد مثلا آفتابگیر شیشه عقب که مخصوص شیشه عقب ماشین کاربرد دارد و جنس توری مانند دارد و مانند شیشه دودی عمل میکند.همانند آفتابگیر شیشه جلو ماشین میتوان قسمت پارچه آن چاپ انجام داد.آفتابگیر شیشه بغل یا سایبان قالبی نوع دیگری از آفتابگیر خودرو هست که تمام شیشه های داخلی خودرو را کاملا پوشش میدهد سیم های فنری به کار رفته میتوانند پوشش سراری کل شیشه های بغل را انجام دهد و موقع نصب شما میتوانید راحت از آن استفاده نمایید.

آفتابگیر تبلیغاتی-کاربرد آفتابگیر

از مزایا دیگر آفتابگیر ماندگاری بالای دارد و به همین محو باعث شد این محصول تا این قدر محبوب به نظر برسد مخصوصا در فصل تابستان مقابل گرما و اشعه نور خورشید میتواند در مقابل این گرما دوام بیاورد.آفتابگیر تبلیغاتی را میتوان روی تمام ماشین ها نصب کرد و از ویژگی منحصر به فرد این محصول حمل بسیار آسان و حجم فضای بسیار کم است.

نتیجه گیری استفاده از آفتابگیر تبلیغاتی؟

پس نتیجه میگیرم که تبلیغات یکی از موردهای اصلی کسب و کار امروزی به حساب می آید و افتابگیر تبلیغاتی می تواند به ما کمک کند تا برند خودرو در معرض دید عموم قرار دهیم و به کسب و کارما رونق دهیم.

آفتابگیر ماشین یک هدیه تبلیغاتی تاثیرگذار

امتیاز دهید post
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *