اهمیت و کاربرد استفاده از آفتابگیر تبلیغاتی

اهمیت و کاربرد استفاده از آفتابگیر تبلیغاتی

اهمیت و کاربرد استفاده از آفتابگیر تبلیغاتی چیست؟ آفتابگیرهای خودرو یک قطعه مهم و ضروری هستند که روی شیشه جلوی خودرو نصب شده و وظیفه آنها تنظیم تابش صحیح نور خورشید است. به گونه‌ای که بیش از اندازه نور خورشید به داخل خودرو تابیده نشود و در طی چند ساعت پارک اتومبیل، دمای آن بیش از اندازه بالا نرود.

با وجود انواع آفتابگیرهای متنوع در بازار، نمونه های تبلیغاتی این محصول در سال های اخیر بسیار محبوب شده اند. آفتابگیرهای تبلیغاتی نه تنها مانند سایر نمونه های مشابه، از افزایش بیش از اندازه دمای داخل خودرو جلوگیری می کند و راحتی و آسایش بیشتر را برای رانندگان فراهم می سازد اما همچنین نقش موثری در تبلیغ و معرفی برند شما دارد.

اهمیت استفاده از آفتابگیرهای تبلیغاتی

استفاده از آفتابگیرهای تبلیغاتی در هر نوع و اندازه‌ای می‌تواند اهمیت و مزایای آفتابگیر تبلیغاتی فراوانی داشته باشد. برای مثال:

 •  تبلیغ کسب و کارهای مختلف با چاپ برند و لوگوی اختصاصی آن ها
 • معرفی برند شما در طیف گسترده تر
 • کمک به شناخته تر شدن برند شما
 • کاهش بیش از اندازه ورود نور آفتاب به داخل خودرو
 •  حفاظت از محیط داخلی خودرو
 •  جلوگیری از افزایش بیش از اندازه مصرف انرژی به دلیل روشن بودن کولر
 •  افزایش زیبایی و جذابیت خودرو
 •  کاهش دما
 •  محافظت از چشم ‌ها

از مهمترین موارد اهمیت استفاده از آفتابگیر تبلیغاتی این است که در معرض دید افراد زیادی قرار می گیرد و در نتیجه کسب و کار یا خدمات ارائه شده توسط یک برند خاص را در سطح وسیع تری معرفی می کند.

در حال حاضر آفتابگیرهای تبلیغاتی با ویژگی ‌های ضد گرما، نیمه شفاف و ضد uv در بازار عرضه می‌شوند که شما می‌توانید بر اساس سلیقه و به نوع خودروی خود آنها را خریداری کنید.

نقش آفتابگیرهای تبلیغاتی در ترویج برخی از خدمات و محصولات

شاید تاکنون این نکته را در نظر نگرفته باشید اما آفتابگیرها یکی از بهترین ابزارهای تبلیغاتی هستند که می‌توانند به خوبی محصولات و کالاهای شما را تبلیغ کرده و آن را ترویج دهند. برای نمایش لوگو و برند، انجام تبلیغ خصوصی، تبلیغات بیرونی، جذب مشتریان و … می‌توان از آفتابگیرهایی با اشکال و مدل‌های مختلف استفاده کرد. به طور کلی به دلیل اینکه آفتابگیرها در فضاهای عمومی استفاده می‌شوند در نتیجه می‌توانند نقش مهمی در ترویج برندها داشته باشند.

علاوه بر این، به عنوان یکی از بهترین تجهیزات و کالاها به جهت تعامل با مخاطبان و آگاهی آوری مورد استفاده قرار گرفته به همین دلیل امروزه تقاضا برای طراحی و اجرای آنها افزایش قابل توجهی یافته است. در مکان ‌هایی که میزان تردد زیاد است و افراد ناخودآگاه آن را می ‌بینند استفاده از آفتابگیری ‌های تبلیغاتی باعث افزایش فروش و معرفی بهتر برند و محصولات می‌گردد.

نقش آفتابگیرهای تبلیغاتی در ترویج برخی از خدمات و محصولات
نقش آفتابگیرهای تبلیغاتی در خدمات و محصولات

برای چه محصولات یا کالاهایی می‌توان آفتابگیرهای تبلیغاتی سفارش داد؟

به طور کلی محدودیتی برای سفارش و ساخت آفتابگیرهای تبلیغاتی ندارد و برای تمامی محصولات و تجهیزات از جمله:

 •  کالاهای صنعتی
 •  پوشاک
 •  مواد خوراکی
 •  لوازم آرایشی و بهداشتی
 •  لوازم مصرفی منزل
 •  لوازم خودرو

می ‌توان اقدام به ساخت و سفارش آفتابگیرهای تبلیغاتی کرد. فقط توجه داشته باشید قبل از اینکه اقدام به سفارش این تجهیزات کنید از قبل با یک طراح و فرد متخصص در این زمینه صحبت کرده تا او بهترین ایده ‌ها را برای ایجاد این کالاها در اختیار شما قرار دهد.

برخی مواقع استفاده و بهره‌گیری از ایده‌ های ناب و استفاده از اشکال مختلف و جذاب می‌ تواند نقش مهمی در جلب نظر افراد داشته باشد و باعث می ‌شود تا شما بتوانید با کمک آفتابگیرهای تبلیغاتی در کمترین زمان برند و محصولات خود را معروف کرده و فروش خود را چند برابر کنید.

برای چه محصولات یا کالاهایی می‌توان آفتابگیرهای تبلیغاتی سفارش داد؟
بررسی برای چه محصولات یا کالاهایی می‌توان آفتابگیرهای تبلیغاتی سفارش داد؟

انواع آفتابگیرهای تبلیغاتی خودرو

آفتابگیرهای تبلیغاتی خودرو دارای انواع مختلفی هستند مثلاً:

 •  آفتاب گیرهایی که به پشت شیشه قسمت جلویی نصب می‌شوند.
 •  آفتابگیرهایی که روی قسمت کناری و بغل شیشه‌ها نصب می‌شوند.
 •  آفتابگیرهایی که پشت شیشه ماشین نصب می‌شوند.

جزو پرفروش‌ترین و متنوع‌ترین آفتابگیرها هستند که می‌توان آنها را در مدل‌ها و نمونه‌های مختلف سفارش و در اختیار صاحبان خودرو قرار داد. معمولاً این آفتابگیرها از پارچه ‌های شمعی یا پارچه ‌های برزنتی تولید می‌ شوند و شما می ‌توانید بر اساس انتظارات و نوع کسب و کار خود آنها را سفارش دهید.

البته امروزه برخی از آفتابگیرها به گونه‌ای ساخته شده‌اند که می‌ توانند تمامی قسمت ‌های خودرو را پوشش داده و از اندازه بسیار بزرگ‌تری برخوردار هستند. معمولاً برخی برندهای مطرح و شناخته شده یا شرکت ‌ها و کمپانی‌های بزرگ اقدام به سفارش آنها می‌کنند تا بهتر بتوانند محصولات خود را تبلیغ نمایند.

انواع آفتابگیرهای تبلیغاتی خودرو
معرفی انواع آفتابگیرهای تبلیغاتی خودرو

آیا هزینه طراحی آفتابگیرهای تبلیغاتی زیاد است؟

یکی از مهمترین مزیت ‌هایی که آفتابگیرهای تبلیغاتی دارند این است که نسبت به کارت ‌های تبلیغاتی یا بیلبوردها از قیمت بسیار کمتری برخوردار هستند.

شما برای تبلیغ کسب و کار خود می‌توانید با صرف هزینه نه چندان زیاد تعداد فراوانی از این آفتابگیرها را سفارش داده و با خیال راحت از آنها برای دیده شدن و پیشرفت کار و برند خود استفاده کنید.

علاوه بر داشتن قیمت مناسب این تجهیزات دور ریخته نمی‌شوند و استفاده‌ای دائمی دارند. به همین دلیل می‌ توانیم آنها را جزو کاربردی ‌ترین و اقتصادی‌ ترین کالاهای تبلیغاتی معرفی کنیم که شما با تهیه آنها علاوه بر اینکه می ‌توانید در هزینه خود صرفه ‌جویی کنید می‌توانید با خیال راحت کالا و خدمات خود را نیز به دیگران نشان دهید.

آیا هزینه طراحی آفتابگیرهای تبلیغاتی زیاد است؟
بررسی هزینه طراحی آفتابگیرهای تبلیغاتی
سخن پایانی در مورد اهمیت و کاربرد استفاده از آفتابگیر تبلیغاتی

در این مقاله در مورد آفتابگیر تبلیغاتی و اهمیت و کاربرد آن برای شما صحبت کردیم. در صورتی که می ‌خواهید اقدام به ارائه هدایای تبلیغاتی به دیگران کرده و می‌خواهید در کنار آن کسب و کار و حرفه خود را نیز تبلیغ کنید استفاده و چاپ آفتابگیر تبلیغاتی خودرو بهترین انتخاب است.

این کار علاوه بر اینکه هزینه نسبتاً کمی برای شما ایجاد می‌کند باعث می‌شود تا به طور مرتب خدمات و برند شما مقابل چشم دیگران باشد و همین موضوع می‌تواند در معروف شدن شما در کمترین زمان بیشترین نقش را داشته باشد.

سوالات متداول در مورد اهمیت و کاربرد استفاده از آفتابگیر تبلیغاتی

1. مزیت استفاده از آفتابگیر تبلیغاتی چیست؟

این آفتابگیرها یکی از بهترین گزینه‌ها برای تبلیغات هستند و به دلیل ماندگاری و مقاومت فراوان می‌توانند همیشه جلوی چشم عموم مردم باشند و برند و محصولات شما را تبلیغ کنند.

2. چه افرادی می‌توانند اقدام به چاپ آفتابگیرهای تبلیغاتی کنند؟

محدودیتی برای استفاده از این تجهیزات وجود ندارد و همه افراد می‌توانند برای تبلیغ کردن کسب و کار و برند خود از آنها استفاده نمایند.

3. آیا آفتابگیرهای تبلیغاتی نسبت به دیگر روش‌ها برتری دارد؟

بله؛ این تجهیزات کاربردی بوده و در کنار آن از قیمت تقریباً خوبی نیز برخوردار هستند به همین دلیل رانندگان می‌توانند در مدت طولانی از آنها استفاده کرده و به همین دلیل این کار باعث تبلیغ کالا و محصول شما نیز می‌شود.

4/5 - (1 امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =