مهم ترین تاثیر آفتابگیر در تبلیغات

مهم ترین تاثیر آفتابگیر در تبلیغات

امروزه از محصولات گوناگونی به‌عنوان ابزارهای تبلیغات استفاده می‌شود. آفتابگیر نیز از جمله مواردی به شمار می‌آيد که در این زمینه نقش مهمی را ایفا می‌کند. تأثیر آفتابگیر در تبلیغات واقعاً قابل توجه است؛ به همین دلیل در سال‌های اخیر شاهد افزایش میزان محبوبیت این محصول بی‌نظیر بوده‌ایم با ما در ادامۀ میخواهیم مهم ترین تاثیر آفتابگیر در تبلیغاتی را توضیح دهیم با ما همراه باشید تا با این مبحث بیشتر آشنا شویم.

آفتابگیرها ارزان‌قیمت هستند و به‌سرعت می‌توان تعداد بالایی از آن‌ها را سفارش داد. همین دو مزیت آن‌ها را به یک انتخاب عالی برای تبلیغات کالاها، سازمان‌ها، فروشگاه‌ها و هر نوع کسب‌و‌کار دیگری تبدیل کرده است. کاربردی بودن آفتابگیرها موجب شده است تا کاربران همواره از آن‌ها استفاده کنند و در نتیجه، همیشه موضوع مدنظر شما به‌وسیلۀ چنین کالاهای خاصی تبلیغ شود.

امکان چاپ لوگوی برند شما

نخستین مورد مهم ترین تاثیر آفتابگیر در تبلیغاتی که منجر به افزایش تأثیر آفتابگیرها می‌شود، امکان چاپ انواع لوگو و متن بر روی پوشش بیرونی آن‌ها است. احتمالاً با این موضوع آشنا هستید که در عرصۀ تبلیغات، نمایش دادن هویت بصری از اهمیت قابل‌ توجهی برخوردار است. هویت بصری هر کسب‌و‌کار نیز شامل لوگو و همچنین عنوان یا نام می‌شود. با توجه به تأثیر آفتابگیر در تبلیغات می‌توان دریافت که چرا امروزه میزان سفارش این محصولات روزبه‌روز در حال افزایش است.

با چاپ کردن هر دوی این موارد بر روی آفتابگیرها می‌توانید به بهترین شکل ممکن هویت بصری خود را به نمایش بگذارید. در واقع همان‌طور که یک بیلبورد تبلیغاتی به شما اجازۀ انجام این کار را می‌دهد، آفتابگیرها نیز ابزاری عالی برای چنین اموری به شمار می‌روند. لوگو و متنی که بر روی آفتابگیر مدنظر شما قرار می‌گیرد با بهره‌گیری از برترین دستگاه‌های روز جهان چاپ می‌شود و به همین دلیل حتی با گذشت زمان نیز مخدوش نخواهد شد.

امکان ارائه به عنوان هدیه

همۀ ما هدیه دادن و هدیه گرفتن را دوست داریم. حال تصور کنید که هدیۀ‌ مدنظر شما کاربرد تبلیغاتی نیز داشته باشد. با توجه به چنین استراتژی خاصی می‌توانید با یک تیر دو نشان بزنید. از یک سو روند تبلیغات کسب‌و‌کار خود را دنبال کرده‌اید و از سوی دیگر احترام متقابل مشتریان خود را با ارائۀ یک هدیۀ جذاب به دست می‌آورید.

ترکیب این موارد در کنار هم منجر می‌شود که برند شما به‌عنوان یک برند معتبر شناخته شود. ارائۀ یک آفتابگیر ماشین به‌ عنوان هدیه جانبی شاید در نگاه اول ساده به نظر برسد، اما می‌توان با اطمینان بیان کرد که این امر یکی از بهترین تکنیک‌های تبلیغاتی مدرن است که اکثر شرکت‌های بزرگ نیز از آن بهره می‌برند.

امکان دستیابی به طیف عظیمی از مشتریان جدید

مهم ترین تاثیر آفتابگیر تبلیغاتی بسیار گسترده است. دلیل این امر نیز به موارد استفاده بسیار زیاد از چنین محصولاتی ارتباط دارد. برخی از ابزارهای تبلیغاتی از جمله بیلبوردها، پوسترها و… تنها در بخش مشخصی از شهر قابل مشاهده هستند. این امر امکان دسترسی به طیف جدیدی از مشتریان را به‌شدت کاهش می‌دهد؛ زیرا طبیعتاً بخشی از مردم به‌دلیل فاصلۀ محل کار یا زندگی خود هیچ‌گاه بیلبورد یا پوستر مدنظر شما را مشاهده نخواهند کرد.

این در حالی است که با پخش کردن آفتابگیرهای تبلیغاتی در بین کاربران گوناگون، می‌توانید تبلیغاتی به وسعت یک شهر داشته باشید. هر زمان که این آفتابگیرها مورد استفاده قرار می‌گیرند نام برند و لوگوی شما نمایش داده می‌شود و مشتریان جدیدی با آن آشنا خواهند شد. این موضوع وقتی اهمیت پیدا می‌کند که قصد داشته باشیم در یک فضای بسیار بزرگ، تبلیغاتی مؤثر و قابل‌ قبول را انجام دهیم.

مهم ترین تاثیر آفتابگیر در تبلیغات
مهم ترین تاثیر آفتابگیر در تبلیغات امکان چاپ و تبلیغات

یک محصول کاربردی و در عین حال تبلیغاتی

به‌هیچ‌عنوان نمی‌توان از تأثیر آفتابگیر در تبلیغات چشم‌پوشی کرد. کاربردی بودن آفتابگیر را می‌توان به مواردی همچون جلوگیری از ورود نور خورشید به درون اتومبیل، محافظت از قطعات الکترونیکی موجود در درون کابین، مراقبت از پوست شما در برابر اشعه‌ های یو – وی خورشید و خنک نگه داشتن خودرو ربط داد.

در واقع مزایای مربوط به این محصول آن‌قدر زیاد است که می‌توانید مطمئن باشید همۀ کاربران شما به‌وفور از آن استفاده خواهند کرد. حتی اگر هدف آن‌ها تنها محافظت از خودروی‌شان باشد، باز هم در حال تبلیغ کردن لوگو و نام برند شما هستند، آن هم بدون اینکه نیازی به عقد قرارداد با آن‌ها داشته باشید. به‌راستی باید اعتراف کرد که آفتابگیرهای تبلیغاتی راهکاری ساده و درعین‌حال جذاب در حوزۀ تبلیغات به‌شمار می‌آيند.

قیمت این نوع آفتابگیرها چقدر است؟

همان‌طور که گفته شد تأثیر آفتابگیر در تبلیغات بسیار وسیع و غیرقابل‌چشم‌پوشی است، اما شاید بپرسید که هزینۀ به‌کارگیری این محصولات و سفارش آن‌ها چقدر است؟ در پاسخ به این پرسش باید بیان کنیم که قیمت آفتابگیرهای تبلیغاتی به پارامترهای مختلفی بستگی دارد و به همین جهت نمی‌توان تنها یک قیمت مشخص را برای آن‌ها بیان کرد.

از جمله عوامل مؤثر بر روی هزینۀ مربوط به این محصولات باید به نوع آفتابگیر و همچنین ابعاد آن اشاره کنیم. آفتابگیر‌های تبلیغاتی در مدل‌های مختلفی همچون آفتابگیر رو دری، آفتابگیر مخصوص شیشۀ جلو و… به تولید می‌رسند که هر کدام قیمت خاص خود را دارند. هرچه اندازۀ این محصولات بزرگ‌تر باشد هزینۀ سفارش آن‌ها نیز افزایش می‌يابد.در کنار این موارد باید گزینه‌های دیگری همچون کیفیت کلی آفتابگیر و متریال‌هایی را که جهت ساخت آن‌ها به کار می‌رود نیز مدنظر قرار دهیم. به‌هرروی باید گفت که این نوع ابزارهای تبلیغاتی نسبت به مواردی همچون بیلبورد یا پوستر هزینۀ بسیار کمتری به شما تحمیل می‌کنند.

سخن پایانی

در دنیای امروز تبلیغات به شکل صحیح از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. اگر قصد دارید کسب‌ و‌ کار خود را گسترش دهید باید به سراغ ابزارهای تبلیغاتی خاصی بروید که هم قیمت مناسبی داشته باشند و هم بتوان به کمک آن‌ها نظر طیف عظیمی از مردم را به‌راحتی جلب کرد.

تأثیر آفتابگیر در تبلیغات محصولات و خدمات گوناگون غیرقابل چشم‌پوشی است. شما نیز می‌توانید با سفارش این محصولات به مزایای تبلیغاتی آن‌ها دست پیدا کنید. همکاران ما آماده هستند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن به پرسش‌های شما عزیزان پاسخ دهند. در صورت نیاز به تهیۀ هر نوع آفتابگیر تبلیغاتی با ما تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *