کاربرد و مزایا،قیمت و ویژگی آفتابگیر شیشه عقب ماشین

آفتابگیر شیشه عقب ماشین به‌ دلیل وجود مزایای متعدد به یک محصول جذاب برای بسیاری از کاربران تبدیل شده است. این مدل آفتابگیرها به‌ صورتی طراحی می‌‌شوند که بتوان از آن‌ها در خودروهای مختلف استفاده کرد و از این نظر محدودیت مشخصی ندارند. قیمت مناسب و همچنین دوام عالی دو مورد بسیار مهم از خصوصیات این محصولات به شمار می‌روند که نمی‌توان از آن‌ها چشم‌ پوشی کرد. شما نیز می‌توانید با تهیه آفتابگیرهای مخصوص شیشه عقب و به‌ کارگیری آن‌ها در کنار آفتابگیر شیشه بغل و آفتابگیر شیشه جلو ماشین خود را به‌ طور کامل در برابر نور خورشید محافظت کنید.

کاربرد و مزایا،قیمت و ویژگی آفتابگیر شیشه عقب ماشین

مهم‌ترین خصوصیاتآفتابگیرهای شیشه عقب

اگر از جمله افرادی هستید که به محافظت صحیح از خودروی خود اهمیت می‌دهید و دوست دارید اتومبیلتان در بهترین شرایط نگهداری شود، لازم است که حتماً به سراغ خریداری این مدل آفتابگیرها بروید. در ادامه به چند مزیت و ویژگی عالی در رابطه با آفتابگیرهای شیشۀ عقب خودرو اشاره می‌‌کنیم.

جلوگیری از اذیت شدن مسافران

اولین مورد از ویژگی های آفتابگیر شیشه عقب که باید به آن اشاره کنیم، جلوگیری از تماس مستقیم نور خورشید با مسافرانی است که در کابین پشتی قرار گرفته‌اند. همان‌طور که می‌دانید، شیشۀ عقب اکثر خودروها به‌صورت کاملاً شفاف ساخته می‌شود و این امر منجر به ورود اشعه‌‌ های فرابنفش خورشید به درون اتومبیل شما خواهد شد. این اشعه‌ها گرما را نیز با خود حمل می‌کنند و در نتیجه تماس آن‌ها با مسافران منجر به اذیت شدن آن‌ها (به‌ خصوص در فصل تابستان) می‌شود. با یک آفتابگیر مخصوص شیشۀ عقب می‌توان به‌ خوبی از این موضوع جلوگیری کرد، آن هم بدون اینکه نیازی به تغییر محل قرارگیری مسافران وجود داشته باشد.

خراب نشدن کابین پشت خودرو

گرمای شدیدی که به ‌وسیله نور خورشید و از طریق شیشه عقب وارد خودرو می‌شود نه ‌تنها برای مسافران مضر است، بلکه می‌تواند به اجسامی که در کابین پشتی جای گرفته‌اند نیز آسیب برساند. در اکثر خودروهای مدرن چندین اسپیکر در این قسمت تعبیه می‌شود. طبیعتاً تماس مداوم آن‌ها با نور خورشید به ‌مرور زمان منجر به خراب شدنشان خواهد شد. تعویض این نوع اسپیکرها هزینه‌های گزافی را به شما تحمیل می‌کند. با خرید یک آفتابگیر شیشه عقب ماشین بسیار ساده و ارزان ‌قیمت می‌ توانید جلوی آسیب دیدن این قطعات الکترونیکی را بگیرید. افزون بر این مورد، به‌ کارگیری یک آفتابگیر مخصوص شیشه عقب از پوسیده شدن بافت صندلی‌ها به‌دلیل نور خورشید جلوگیری می‌کند.

نصب بسیار راحت و آسان آفتابگیر شیشه عقب پراید

 مهمترین کاربرد و مزایای خرید آفتابگیر تبلیغاتی ماشین

برخلاف تصور بسیاری از افراد، نصب کردن آفتابگیر شیشه عقب پراید بسیار ساده است و نیازی به هیچ‌ گونه ابزار خاصی ندارد. این محصولات به‌صورتی ساخته می‌‌شوند که پس از بیرون آوردن آن‌ها از کیسۀ مخصوص، به‌راحتی بتوانید آن را در شیشه عقب خودرو جای دهید. آن‌ها در طول حرکت و رانندگی جدا نمی‌شوند و حالت ایستای خود را به‌ طور کامل حفظ می‌کنند. البته برای جدا کردن این آفتابگیرها نیز با مشکل خاصی مواجه نمی‌شوید و تنها با چند حرکت ساده می‌توانید آن‌ها را در درون کیسه‌ شان قرار دهید. ترکیب این موارد در کنار هم موجب می‌شود تا همه افراد توانایی به‌ کارگیری این محصولات جذاب را داشته باشند.

کاربرد و مزایا،قیمت و ویژگی آفتابگیر شیشه عقب ماشین

امکان سفارش در اندازه‌های مختلف

آفتابگیر شیشه عقب ماشین را می‌توان در سایزهای مختلف سفارش داد. این امر در همان زمان خریداری آفتابگیر به‌ صورت عمده تعیین می‌شود. امکان تهیۀ این مدل محصولات در سایزهای متنوع موجب می‌شود تا همۀ کاربران بتوانند دقیقاً به همان گزینه‌ای که مدنظرتان است، دسترسی داشته باشند.

امکان به‌ کارگیری این آفتابگیرها در تمامی فصول

برخی بر این عقیده هستند که آفتابگیر شیشه عقب ماشین باید تنها در فصول گرم مورد استفاده قرار بگیرد، اما باید بگوییم که این عقیده نادرست است.شاید تعجب کنید، اما میزان بازتاب نور خورشید از روی برف در فصل پاییز و زمستان، چندین برابر فصل تابستان است. معنای این امر، افزایش بسیار زیاد حرارت درون خودرو به‌ دلیل عدم استفاده از‌ آفتابگیر خواهد بود؛ بنابراین می‌توان به این نتیجه رسید که آفتابگیرهای شیشه عقب حتی در فصول سرد سال نیز قابل استفاده هستند و این یک مزیت باور نکردنی برای آن‌ها است.

نکاتی که پیش از خرید این محصولات باید مدنظر قرار دهید

به‌ منظور خریداری بهترین آفتابگیر شیشه عقب ماشین باید به موارد متعددی همچون متریال محصول، اندازه و شرکت سازنده دقت داشته باشید.این موارد در کنار هم به شما اجازه می‌دهند تا از بین گزینه‌ های متنوعی که در بازار هستند به سراغ بهترین و مناسب‌ترین گزینه‌ ها بروید.

سخن پایانی

آفتابگیرها در مدلهای گوناگونی عرضه می‌‌شوند. یکی از مهم‌ترین و کاربردی‌‌ ترین مدل از این محصولات، آفتابگیر شیشه عقب است که با داشتن مزیت‌های متنوع قطعاً نظر شما را در همان نگاه اول به سمت خود جلب می‌کند. با انتخاب و خریداری این آفتابگیرها می‌توانید به‌ خوبی از ورود اشعه‌‌های خورشید به درون خودرو جلوگیری کنید.

آفتابگیر شیشه عقب خودرو قیمت بسیار مناسبی دارد به نحوی که همه کاربران با هر میزان بودجه‌ای می‌توانند آن را برای مقاصد خود خریداری کنند. شایان ذکر است که امکان چاپ تبلیغ بر روی این مدل کالاها وجود دارد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه همین حالا با ما تماس بگیرید.

امتیاز دهید post
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *